Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Asfalt, kostka, bloki i polityczny beton... nie ma nic poza parkingami i pseudoplacami zabaw oraz obsranymi kawałkami trawników. A później piszą że coraz więcej ludzi wynosi się na obrzeża miast (tego kogo na to stać). P.S jeszcze trochę to aby usiąść  na ławce pośród zieleni trzeba będzie jeździć kilka kilometrów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież gdyby tam stanął komisariat policji to nawet mowy by nie było o żadnych nowych zielonych placach bo policja nie robi nasadzeń rekompensacyjnych. Nie będzie komisariatu, będą nowe bloki ale za to w towarzystwie placów zabaw i skwerów. Co lepsze z punktu widzenia mieszkańca tej okolicy? Bo dla mnie odpowiedź wydaje się oczywista!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O zgrozo, typowa retoryka sPISkującego wyborcy. Chodzą słuchy, że to Żuk zatrzymał opady śniegu w Lublinie. Zbadałeś też tę aferę? Tobie by się przydał dobry psychiatra, zdaje się.
ja i pis no to ciekawe ;-) o sprawie wynikow głosowania na BO jako bazy danych o poglądach politycznych głosujących wiem... wystarczająco dużo by o tym pisać ;-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to jak kto wie  albo podejrzewa gdzie zawyją piły Żuka? hop hop jest tu ktos z Lublina gdzie waszym zdaniem uderzy szkodnik? Agata typowała park na Bronowicach... jak sądzicie czy ma rację czy Żuk zniszczy park Bronowicki?   ja obstawiam że owszem to tylko kwestia czasu ale prędzej wytnie drzewa na działce nr 066301_1.0041.AR_3.2
Ostatnio edytowany 19 lutego 2015 r. o 15:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysz Leniak ciągle się łudzi, że porwie tłumy, że już za 4 lata uda mu się w końcu dostać do rady miasta i legalnie pierdzieć w stołek na koszt podatnika, a tu jedno wielkie rozczarowanie - wciąż wszyscy olewają towarzysza Leniaka i jego propagandowy bełkot ciepłym moczem. No ale towarzysza to nie zraża. On będzie dalej prowadził swoje durne monologi, udając przy tym, że wszyscy z zapartym tchem czekają na dalszą część wywodu bezrobotnego blogera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zryta bania ... hop hop nawołuje Siedzi od rana przed kompem i toczy pianę Rusz dupę bo w piecu wygasło I zejdź na ziemię, wsadź łapy w pożyteczne zajęcie. Tych. twoich wypocin nikt rozsądny nie czyta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam zwyczaj kandydować co 20 lat tak więc nie bój żaby... a przy okazji koście to ostatnio wybrali? szwabolistów zdaje się... https://www.youtube.com/watch?v=KkNjX_rz0As  
Ostatnio edytowany 19 lutego 2015 r. o 15:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjdź na powietrze Leniak. Nskręć jakiś film
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjdź na powietrze Leniak. Nskręć jakiś film
 idę na to powietrze  a film dla was hmm już dawno ktoś nakręcił  https://www.youtube.com/watch?v=Z6awpGLR0B8 a Skomra w tle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzyszu Leniak, żebyś ty zrobił dla Lublina chociaż promil tego co Żuk, to moglibyśmy dyskutować. Pochwal się no towarzyszu Leniak, co towarzysz zrobił w ciągu 4 ostatnich lat dla miasta i jego mieszkańców? Czekam na konkrety(zastrzegam, że bicie piany i wklejanie filmików z YT na lokalne fora do nich nie należą). Może posadziłeś jakieś drzewko, krzaczek, cokolwiek? Pochwal się no towarzyszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wycięli jesion, który rósł przy Radziwiłłowskiej 3. Interweniowała policja (ZDJĘCIA, WIDEO)Czytaj więcej: http://www.kurierlubelski.pl/artykul/3757665,wycieli-jesion-ktory-rosl-przy-radziwillowskiej-3-interweniowala-policja-zdjecia-wideo,id,t.html jak widać Żuk nader szybko zrealizował kolejną wycinkę  tak to już jest ze szkodnikami że muszą szkodizć  w całym teksie jest też lokowanie produktu czyli opowieść z krypty o Hubercie Mąciku - tym szpeniu od parasolek oczywiście jako spec od zabytków kompetencji do drzew nie ma i to zapewne było powodem decyzji SKO Mącik w taki sposób - o ile tak się to odbyło (jestem niemal pewien że tak) - wręcz doprowadził do wycięcia drzewa   a co do chwalenia się to jest specjalny watek o mnie - założony przez wdzięcznych czynowników poczytaj sobie  i nie zawracaj gitary bo nudzisz  no i mnie podkusiłeś poszedłem i policzyłem - drzew jest około 50  krzewy policzyć trudno bo są i luzem i w żywopłocie - na metry coż ze 20 metrów ligustrowego 20 metrów dereniowo forsycjowo krzewinkowego, luzem krzewow pewnie kilkanaście chcesz fotografie? ;-) oczywiście sadziłem własnymi rękoma a zapominiałem jeszcze płożące zywotniki - cos koło 100 pewnie ale przyjeło się z połowę   
Ostatnio edytowany 19 lutego 2015 r. o 18:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podpuszczajcie chorego człowieka. Od rana tu siedział . Dlaczego nikt nie zareaguje? Temu samotnemu, opuszczonemu nawet przez rodzinę człowiekowi potrzebna jest fachowa pomoc. On jest już politycznym fanatykim uzależnionym od internetu, a na słowo Żuk wpada w szał i nie kontroluje swojego zachowania.. Czekacie aż dojdzie do tragedii? Aż kogoś zaatakuje w publicznym miejscu, obleje farbą, benzyną albo dźgnie nożem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy znacie taki drugi przypadek w Polsce? Dajcie linka bo ja nie mogę nic podobnego wyszperać . Może tvn albo polsat pokazałby ten ewenement i wtedy ktoś wreszcie by pomógł temu człowiekowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ tu jedzie populizmem na całego.   Możliwe wyjaśnienie sprawy. Miasto potrzebowało działki przy Berylowej a nie miało pieniędzy więc chciało się zamienić, żeby nie wydawać twardej waluty. Szukali możliwych działek miejskich pod zamianę a było ich niewiele, bo pola pod Lublinem to wbrew pozorom w 99% własność prywatna. MIasto ma bardzo mało działek inwestycyjnych. Wtedy ktoś sobie przypomniał: jest taka działka na Krańcowej, mieszkańcy sami chcieli ją przeznaczyć pod komisariat tylko nie wyszło, więc nie powinni protestować przeciwko zamianie i wycince. Może tą działkę zamienimy? Nie wiem czy tak było, ale przy odrobinie dobrej woli można taki scenariusz założyć. A teraz oczywiście ujadacze i polityczni podgryzacze, rozmaici społeczni asystenci prawicowych posłów i niedoszli radni, którzy przegrali w wyborach muszą spuścić ciśnienie więc wykorzystują rozżalenie mieszkańców Bronowic, żeby wylać swoje żale do Żuka. To akurat nie aluzja do Przemka L. ale jest kilku takich hiperaktywnych delikwentów.   Żuk zapowiada kolejną wycinkę i już się polityczne harpie pienią, a co ma zrobić? Złamać prawo? Prawo jest prawem i przewiduje warunki wycinki, jakby miasto zaczeło wszystko blokować to z sądu nie wyjdzie.
Tia, a ponad 200 nieważnych decyzji architektonicznych, bo wydanych bez stosownego upoważnienia obecnego jeszcze prezydenta, to również czysty przypadek.   Poświadczenie nieprawdy w sprawozdaniu finansowym gminy Lublin oraz na sesji absolutoryjnej, to też przypadek, a nie celowe działanie.   Wyrąb w parku Ludowym drzew w okresie lęgowym, to również przypadek.   Budowa nowego stadionu w terenach szczególnego zagrożenia zalewowego, to również dzieło krasnoludków, a nie K. Żuka.   Myslę, że powinieneś srawdzić czy czasem nie masz stonki we własnej kieszeni, bo wkrótce się okazać może, że po podwołaniu w referendum prezydenta i całej rady miasta zakończy się również i twoja polityczna kariera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzyszu Leniak, żebyś ty zrobił dla Lublina chociaż promil tego co Żuk, to moglibyśmy dyskutować. Pochwal się no towarzyszu Leniak, co towarzysz zrobił w ciągu 4 ostatnich lat dla miasta i jego mieszkańców? Czekam na konkrety(zastrzegam, że bicie piany i wklejanie filmików z YT na lokalne fora do nich nie należą). Może posadziłeś jakieś drzewko, krzaczek, cokolwiek? Pochwal się no towarzyszu.
Przemek jest za rzetelny żeby kłamać choćby tylko w promilu tego, co regulanie czyni twój idol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek jest za rzetelny żeby kłamać choćby tylko w promilu tego, co regulanie czyni twój idol.
nie przesadzaj z chwaleniem ;-)   niech sobie żuczyści piszą swobodnie w końcu wiesz pokazują te argumenty które im zostały prawda? hmm odnośnie sadzenia to jeszcze kilka metrówtakiego śmiesznego zaplatanego zywopłotu z różnych krzewów  strasznie jest pracochłonny bo się zaplata ta jakby płotek który sobie potem rośnie coś podobnego robiono w Lublinie z drzewkami  i bukszpanowy żywopłot hmm z 10 metrów na oko... ... ale to wszystko jest nic  naprawdę dumny jestem z ocalenia lipy którą wyrwał wiatr i została ścięta ale dzięki uporowi znowu jest drzewem póki co ma jakieś 3 metry wysokości ledwie - ale to jest to samo drzewo co dawne na tym samym korzeniu z tego jestem zadowolony bardzo bo fajnie mieć lipę i pod lipowym liściem dumać o bytowaniu ;-) zdjęcie archiwalne tuż po katastrofie - to był stan wyjściowy niemal
Ostatnio edytowany 19 lutego 2015 r. o 19:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten facet ze Świdnika ma gdzieś Lublin, nie lubi drzew, woli po prostu pieniądze, na wyborcze obiecanki i na premie dla wiernych sobie urzędników, taka mentalność małomiasteczkowa... szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewa w mieście - TAK, ale drzewa gabarytowo przystosowane do miasta, a nie wyrośnięte topole na 20 metrów. Ogród Saski jest piękny z wiekowymi drzewami i tak zostanie, ale po co bić się o wiekowe drzewa przy Kraśnickiej przy jednostce wojskowej, które niczemu ani nikomu nie służą? Zrównoważony rozwój polega na rozbudowie dopasowanej do przyrody, ale nie drżenia przed każdym skrawkiem "zielonego".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę, Filipowicz robi dobrze Leniakowi. A jeszcze chwilę temu się na siebie śmiertelnie obrażali. Jaki ten świat dziwny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to bywa w polityce - my się lubimy bardzo ale recje bywa mamy rózne ... tylko w skorumpowanej polityce wszyscy głosują tak samo za wycięciem parku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...